Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie

18.04.2011
poniedziałek

Z górnej półki: Reaktywacja

18 kwietnia 2011, poniedziałek,

Po kilku tygodniach bezruchu powraca mój dotychczasowy blog, „Z górnej półki”! Trochę go zaniedbałem w związku z rozwojem „Off the Record”, ale dziś mogę ze spokojem napisać, że będzie w dalszym ciągu aktualizowany.

W prowadzeniu go skupię się na tym, na czym od początku chciałem, a na co zabrakło mi czasu i motywacji: prześwietlaniu zachodniego rynku dvd/blu-ray.

Od dzisiaj znajdziecie na nim recenzje niedostępnych w Polsce wydań ciekawych filmów, porównania z edycjami polskimi, teksty przekrojowe, informacje. Blog będzie aktualizowany… raz na jakiś czas; mam nadzieję, że nie rzadziej niż raz w tygodniu.

Czytelników zainteresowanych powyższymi zagadnieniami zachęcam do odwiedzin, a użytkowników Facebooka do polubienia wspólnego fanpage’a „Off the Record” i „Z górnej półki”, który znajduje się TUTAJ.

Oprócz informacji o aktualizacjach na obu blogach, znajdziecie tam m.in. odnośniki do tekstów na nich niepublikowanych, wszelkiej maści impresje filmowe oraz konkursy z nagrodami.

Zapraszam!

 

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Mam pytanie: czy wybiera się Pan do Cannes i czy oraz gdzie ewentualnie możemy się spodziewać relacji, opinii, recenzji? Pozdrawiam

  2. Prawdopodobnie tak. Pozostaje jeszcze kwestia zaakceptowanej akredytacji, biuro prasowe ma w tym roku jakiś obsuw. Jestem dobrej myśli, ale nigdy nie wiadomo. W każdym razie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, główna relacja będzie na WP.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php