Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie

5.01.2012
czwartek

Lilla Veneda

5 stycznia 2012, czwartek,

Rzadko piszę tu cokolwiek o muzyce, ale tym razem nie ma wyjścia – klip do debiutanckiego singla łódzkiego zespołu Lilla Veneda pojawił się niespodziewanie i z miejsca podbił moje serce. Nie chodzi tu zresztą o samą tylko muzykę – bez wątpienia świeżą, emanującą wiosenną energią – ale również o warstwę wizualną. Specyficzne połączenie folku i electro zostało przez realizatorów klipu osnute mgiełką sennej baśni, która tylko potęguje niecodzienne wrażenie. To rzecz na naprawdę wysokim, nieczęsto u nas spotykanym poziomie.

Nazwa zespołu została zaczerpnięta od tragedii Juliusza Słowackiego o tym samym tytule, zaś w jego skład wchodzą m.in. reżyserka, fotografka i artystka Balbina Bruszewska (to ta ładna pani z klipu) oraz członkowie Pornohagen i 19 Wiosen.

Zachęcam do obejrzenia, niebawem ma się ukazać płyta. :)

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 4

Dodaj komentarz »
  1. Świetny zespół, znakomity pomysł, coś innowacyjnego. Czekam na płytę!

  2. Jestem pod wrażeniem. Też kiedyś byłem dzieckiem. Czytałem książki o Indianach, jeździłem do babci na wieś na wakacje, bawiłem się z chłopakami w pif paf na podwórku… Było pięknie.

  3. spoko, naprawdę spoko

  4. Oj…. mnie też się bardzo podoba.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php