Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie

16.01.2012
poniedziałek

Konkurs na Blog Roku

16 stycznia 2012, poniedziałek,

Trwa konkurs na Blog Roku. Dotychczas o tym nie informowałem, ale mój blog bierze w nim udział w kategorii „kultura”. Trwa pierwszy etap, w którym głos macie Wy – czytelnicy. Jeśli lubicie zaglądać na „Off the Record” i zależy Wam, by dostęp do poruszanych tu spraw i publikowanych treści miało więcej osób, a sam blog ciągle się rozwijał, zachęcam do oddawania głosów. Możecie to zrobić poprzez wysłanie smsa* o treści E00208 na numer 7122. W zeszłym roku dzięki głosom czytelników mojemu poprzedniemu blogowi udało się dotrzeć do pierwszej dziesiątki w swojej kategorii. W tym może być nieco trudniej, bo o sprawie informuję stosunkowo późno, ale jeszcze do czwartku można oddawać głosy. Liczę na Was. :)

* – koszt smsa wynosi 1,23zł, dochody z nich przeznaczone zostaną na pomoc osobom niepełnosprawnym; z jednego numeru można wysłać jeden sms.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 3

Dodaj komentarz »
 1. nie zaglosuje z przyczyn technicznych,
  ale trzymam kciuki!
  p.s.
  wybiera sie pan na berlinale?

 2. Dziękuję, na razie blog przedostał się do drugiego etapu, w którym decyduje jury.

  Nie wiem jeszcze. Ale jeśli tak, to tylko na kilka dni i tylko dla przyjemności. Relacjonowanie festiwali nie jest chyba tym, co w nich lubię najbardziej.

 3. berlinale to dla mnie okazja zobaczyc czasami jakis dobry polski film w „normalnym”kinie,
  ale ostatnie lata byly raczej kiepskie…

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php