Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie Off the Record - Piotr Pluciński o kinie

9.11.2012
piątek

Nowy „Film” już w sprzedaży!

9 listopada 2012, piątek,

W sprzedaży pojawił się właśnie, po szeregu burzliwych zmian, nowy numer „Filmu”. Pierwsze wrażenia – pozytywne! Zmieniła się nie tylko formuła pisma, ale i (w sporym stopniu) kadra piszących. Na pokładzie m.in. takie nazwiska, jak Oleszczyk, Serdiukow, Klimek, Hrapkowicz, Czartoryski, Maciejewski, Mirski, Bielak, Czerkawski – pod tym względem jest to niemal rodzinne przedsięwzięcie. Oprócz tego cieszy fakt, że „Film” nie podryfował radykalnie w stronę „Kina” czy „Ekranów”, a zaczął wykorzystywać w końcu swój mainstreamowy potencjał. Dla mnie dodatkowy powód do dumy: począwszy od bieżącego numeru, oprócz zwyczajowych recenzji, znajdziecie w „Filmie” także mój cykliczny przegląd najciekawszych premier dvd i blu-ray. Zachęcam, tym bardziej, że to dopiero początek zmian!

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Dużo dziwnych błędów przy redagowaniu tekstów i nagłówków – takie rzeczy dziać się nie mogą. Poza tym wielkich zmian nie widać, nazwiska te same co wszędzie… I ogólnie nuda jeśli chodzi o dłuższe teksty. Gdybym znał zawartość przed zakupem, zrezygnowałbym z niego niestety.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php